راه های اصلی کسب درآمد از وردپرس

  • طراحی سایت با وردپرس
  • فریلنسری
  • استخدام در شرکت ها بعنوان وردپرس کار
  • ساخت شرکت نرم افزاری
  • پشتیبانی و مدیریت سایت های وردپرسی
  • ترجمه و راستچین سازی قالب و افزونه وردپرس
  • توسعه وردپرس (توسعه هسته وردپرس یا کدنویسی قالب و افزونه)

بازار کار وردپرس در ایران اشباع شده است؟

خیر!

بعلت وجود داشتن تقاضا های بالا برای استخدام یا تعیین پروژه برای وردپرس کار ها هنوز بازار کار وردپرس در ایران اشباع نشده است. ضمنا آن وردپرس کاری در ایران و هرجای جهان می تواند بیشتر کسب درآمد کند که مهارت بیشتری داشته باشد. در مقاله “مهارت های یک وردپرس کار” با مهارت های یک وردپرس کار خوب آشنا شوید.

هم اکنون بیش از 40 درصد وبسایت های جهان بر روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند. پس اصلا نگرانی از بابت اشباع شدن بازار کار وردپرس وجود ندارد

وبسایت هایی که از وردپرس استفاده می کنند

بیایید نگاهی به برخی از آگهی های استخدام وردپرس کار ها بی اندازیم

این ، فقط بخشی از آگهی ها و فرصتهای شغلی برای وردپرس کار ها است ، شما می توانید با مراجعه به سایت های کاریابی یا فریلنسری ، آگهی های دیگر را نیز مشاهده کنید.

درآمد یک وردپرس کار چقدر است؟

درآمد یک وردپرس کار بستگی به تجربه و میزان مهارت های او دارد. هرچه شما حرفه ای تر شوید، می توانید در آمد بیشتری نیز به دست آورید. این را هم بدانید که طراحی سایت برای مشتری هزینه یکسانی ندارد و هزینه طراحی سایت ، بسته به نوع سایت و امکانات دلخواه مشتری تعیین می شود; بنابراین نمی توان برای یک فریلنسر وردپرس درآمد خاصی تعیین کرد.

وضعیت بازار کار وردپرس در جهان

خوشبختانه بازار کار وردپرس در جهان نیز مناسب است و شما می توانید از طریق دریافت پروژه های فریلنسری خارجی ، در آمدی دلاری داشته باشید.

میزان درآمد وردپرس کار ها بر اساس شرایط مکان و زمان در کشور های مختلف متفاوت است. بعنوان مثال به طور متوسط در کانادا درآمد یک برنامه نویس وردپرس ، 35,000 دلار در سال و در آمریکا به طور متوسط ، 50,000 دلار در سال است.

سخن پایانی

همانطور که گفتم ، برای به درآمد رسیدن از طراحی سایت و وردپرس ، مهمترین موضوعی که باید آن را در نظر بگیرید ، کسب مهارت است. در دوره آموزشی سلطان وردپرس آکادمی سرزمین سایت ، از صفر تا ورود به بازار کار و کسب درآمد از طراحی سایت را خواهید آموخت.