وردپرس چیست؟
وردپرس | وردپرس چیست؟ | آموزش وردپرس | آشنایی با وردپرس

قطعا هنگام ورود به دنیای وب با عبارت وردپرس چیست؟ روبرو می شوید. بسیار مهم است به صورت استاندارد به این سوال پاسخ داده شود ، در این صفحه به صورت استاندارد متوجه اینکه وردپرس چیست؟ می شویم.

وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟

وردپرس محبوبترین cms یا سیستم مدیریت محتوا است.

سیستم های مدیریت محتوا برای ما ویژگی ایجاد ، ویرایش ، مدیریت ، حذف و تغییر وبسایت را فراهم می کند. درواقع cms یا سیستم مدیریت محتوا امکاناتی که در حالت عادی باید با کد نویسی سخت و پیچیده به آن برسیم را به راحتی برای ما در درسترس می کنند.

وردپرس چیست؟

وردپرس از نظر ، امنیت ، ویژگی ها ، قدرت ، بروزرسانی ، قالب ها و افزونه ها ، قابلیت ها و… محبوبترین و بهترین سیستم مدیریت محتوا است که خوشبختانه به زبان فارسی نیز ترجمه شده است.

پس با وردپرس می توانیم سایت خود را “رایگان” راه اندازی کنیم و آن را به بهترین سبک ممکن مدیریت کنیم.

اگر علاقه دارید تا به صورت رایگان وردپرس را یادبگیرید و چندین سرفصل جذاب و کاربردی را پشت سر بگذارید ،دوره سلطان وردپرس آکادمی سرزمین سایت توصیه ما است.

در این دوره 0 تا 100 طراحی سایت + چند پروژه آموزشی را یاد خواهید گرفت و برای ورود به بازار کار آماده خواهید شد.

قالب و افزونه وردپرس چیست؟

قالب های وردپرس ظاهر  محیط فرانت اند سایت مارا تشکیل می دهند ، به عبارتی ما می توانیم با قالب های وردپرس ظاهر سایت خود را برپایه وردپرس درست کنیم.

افزونه ها ویژگی هایی را می توانند به سایت ما اضافه کنند. بعنوان مثال افزونه ووکامرس سیستم فروشگاه اینترنتی را درسایت ما اضافه می کند.

بهترین قالب وردپرس

ظبیعتا بر اساس ویژگی های قالب ها و نیاز ما ، بهترین قالب وردپرس متغیر است. اما قالبی که در این بخش به شما معرفی می کنیم ، قالبی چندمنظوره است و قطعا برای هر کاربر و هر سایتی مناسب است.

قالب زاکرا پرو ، این قالب حرفه ای و جذاب محبوب ترین و حرفه ای ترین قالب وردپرس در سال 2021 نام گرفت و دارای امکانات فراوان و بی نظیری است.

با استفاده از این قالب قدرتمند تقریبا می توانید هر نوع سایتی را ایجاد کنید و با پنل تنظیمات آن می توانید تقریبا کل سایت خود را سفارشی سازی کنید. نسخه فارسی شده و حرفه ای این قالب را در حال حاظر می توانید از سایت ژاکت تهیه کنید.

سوالات متداول از وردپرس

وردپرس قالب ها و افزونه های بسیاری دارد که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید

بله ، برخی از قالب ها و افزونه های خود سایت وردپرس و مارکت های فروش قالب و افزونه ، ایرانی هستند و امکانات بسیار جذابی نیز دارند

وردپرس افزونه هایی با عنوان صفحه ساز ، دارد که با آن می توانیم ظاهر سایت خود را بدون یک خط کد نویسی طراحی کنیم.

افزونه هایی مثل المنتور و ویژوال کامپوزر

شما می توانید با عضویت در سایت سرزمین سایت در بخش پنل کاربری > تیکت ها > تیکت باز کنید ، یا در دیدگاه های همین مطلب سوال خود را بپرسید

دانلود رایگان وردپرس

نحوه دانلود رایگان وردپرس چگونه است؟

شما می توانید با مراجعه به سایت رسمی وردپرس ، آخرین نسخه وردپرس را کاملا رایگان دانلود کنید. جهت انجام این کار روی دکمه زیر کلیک کنید:

از همراهی شما تا آخر مقاله بسیار سپاس گذاریم ، خواهشمندیم ، جهت حمایت از ما این مطلب را به دوستان خود با استفاده از گزینه های پایین ارسال و دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بنویسید